Zakończyła się przebudowa drogi powiatowej Garzyn – Górzno i budowa ścieżki rowerowej wzdłuż części tej trasy. W przyszłym tygodniu nastąpi oficjalne oddanie jej do użytku.

Spółka Drogbud Gostyń wygrała dwa przetargi na przebudowę ok. 2,3 km drogi powiatowej z Garzyna (od skrzyżowania z krajową „dwunastką”) do Górzna oraz na budowę ścieżki rowerowej od Garzyna do Górzna. Koszt pierwszej inwestycji to ok. 1,3 mln zł, a drugiej – ok. 500 tys. zł.

Obie inwestycje są już po odbiorach technicznych. W przyszłym tygodniu nastąpi ich oficjalne zakończenie.