Ryszard Siwicki, dyrektor Powiatowej Stacji Sanitarno - Epidemiologicznej w Lesznie przeszedł na emeryturę. Nowym szefem sanepidu został Artur Podfigurny.

Przechodzacego na emeryturę, wieloletniego państwowego powiatowego inspektora sanitarno - epidemiologicznego w Lesznie, lek. med. Ryszarda Siwickiego pożegnali prezydent Leszna Łukasz Borowiak, wiceprezydent Adam Mytych oraz starosta leszczyński Jarosław Wawrzyniak. W imieniu samorządów miejskiego i powiatowego podziękowali mu za pracę.

Na stanowisko państwowego powiatowego inspektora sanitarno - epidemiologicznego w Lesznie został powołany Artur Podfigurny, lekarz weterynarii, absolwent Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie. Samorządowcy złożyli mu życzenia wytrwałości w pracy zawodowej i owocnej współpracy z nimi współpracy.

fot. UM Leszna