Zawodniczka Klubu Sportowego Kuk-Son Pawłowice Zuzanna Piętka została wicemistrzynią kraju w taekwondo olimpijskim na Mistrzostwach Polski Seniorów w Bornym Sulimowie.

Zuzanna Piętka przygodę z taekwondo rozpoczęła mając 8 lat. Wielokrotnie stawała na podium Mistrzostw Polski, Międzynarodowych Mistrzostw Polski i Pucharów Polski. W 2016 r. zdobyła srebrny medal Młodzieżowych Mistrzostw Europy.

W Mistrzostwach Polski Seniorów w Bornym Sulimowie startowała w kategorii wagowej do 73 kg. Podopieczna trenera Damiana Sadowskiego przegrała w finale z uczestniczką mistrzostw świata i Europy Aniką Gogel - Chełmecką.