Bardzo dobrze spisali się w Mistrzostwach Polski Seniorów oraz Międzywojewódzkich Mistrzostwach Młodzików w taekwondo olimpijskim reprezentanci Uczniowskiego Klubu Sportowego Dragon Długie Stare. Zdobyli tam dwadzieścia medali.

Pierwszego dnia w kategorii seniorów brązowe medale zdobyły Adrianna Kalitka i Emilia Świetlik.

Drugiego dnia, podczas Międzywojewódzkich Mistrzostw Młodzików, podopieczni trenera Tomasza Gorwy zajęli drużynowo drugie miejsce. Zawodnicy startowali w walkach sportowych i dwuboju technicznym. W pierwszej z nich na najwyższym podium satanęli: Marcin Antoszewski, Bartosz Napierała i Kacper Nowak, drugie lokaty zajęli: Magdalena Jankowska, Max Kowanek, Zuzanna Pietrzyk, Kamil Ratajczak, Alicja Waligóra i Łukasz Zalisz. Brąz zdobyli: Dawid Cieniawa, Martyna Derda, Maya Kurczab, Kacper Szymkowiak i Maria Wasilewska.

W dwuboju technicznym drugie miejsca zajęli: Magdalena Jankowska i Dawid Witkiewicz, a trzebi był Max Kowanek.