Leszczyńska Liga Rowerowa podsumowała sezon 2017 podczas uroczystej gali, w której uczestniczył wicestarosta leszczyński Robert Kasperczak.

Najlepszym kolarzom po pracowitym sezonie wręczono puchary. Większość klasyfikacji wygrał klub Real 64-Sto.

Leszczyńska Liga Rowerowa to cykl imprez rowerowych, zawodów rozgrywanych od kilku lat w regionie leszczyńskim. Leszczyńska Liga Rowerowa jest dziełem tworzonym przez setki mieszkańców naszego regionu, którym kolarstwo daje wielką radość.

Fot. leszno24.pl

{gallery}2017/artykuly/Leszczynska_Liga_Rowerowa,width=250,height=250,resize_images=1,width_image=800,height_image=600{/gallery}