Uczniowie Specjalnego Ośrodka Szkolno - Wychowawczego z Rydzyny oraz reprezentanci szkół specjalnych naszego regionu uczestniczyli w XV Regionalnym Drużynowym Turnieju w Warcabach 64 Polowych.

Turniej odbył się w Zespole Szkół Specjalnych w Brzeziu. Zawodnicy z SOSW z Rydzyny zajęli trzecie miejsce. Pierwsze miejsce zajął ZSS z Brzezia, drugie miejsce ZSS z Leszna.

Wcześniej uczniowie brali udział w eliminacjach szkolnych, z których wyłoniono po trzech reprezentantów.

{gallery}2017/artykuly/27.11Rydzyna_SOSW,width=250,height=250,resize_images=1,width_image=800,height_image=600{/gallery}