Zapraszamy na kiermasz ozdób i upominków świątecznych wykonanych przez uczestników Warsztatów Terapii Zajęciowej w Rydzynie.

Kiermasz odbędzie się w czwartek, 7 grudnia od godz. 8.30 do godz. 14.00 w siedzibie Starostwa Powiatowego na parterze.

Wszystkie ozdoby są robione ręcznie i dlatego są niepowtarzalne. Pierniczki, stroiki, aniołki z gipsu, kartki i ozdoby świąteczne oraz wiele innych przedmiotów będzie można nabyć po atrakcyjnych cenach. Zakupione przedmioty mogą stać się wyjątkową dekoracją domów lub oryginalnym prezentem dla rodziny, przyjaciół i znajomych.