Młodzież ze Specjalnego Ośrodka Szkolno - Wychowawczego w Rydzynie prezentowała swoje prace o tematyce świątecznej w siedzibie Starostwa Powiatowego w Lesznie.

Prace przygotowywano od dłuższego czasu podczas zajęć w szkole, w świetlicy oraz w internacie. Uczniowie wszystkich klas byli zaangażowani w wykonywanie ozdób. Każdy w miarę swoich możliwości pomagał ozdabiać różnego rodzaju kartki świąteczne, stroiki, choinki. Atrakcję stanowiło wspomnienie lata - ręcznie uszyte i ozdobione woreczki z lawendą, która jeszcze niedawno rosła w ogródku ośrodka.

Każdy odwiedzający starostwo mógł obejrzeć i podziwiać rękodzieło. Radni powiatu leszczyńskiego zgromadzeni na sesji Rady Powiatu Leszczyńskiego podziwiali prace i gratulowali pomysłów na samodzielnie wykonane ozdoby.

{gallery}2017/artykuly/Rydzyna_SOSW_wystawa_swieta,width=250,height=250,resize_images=1,width_image=800,height_image=600{/gallery}