W Specjalnym Ośrodku Szkolno – Wychowawczym w Rydzynie zorganizowano imprezę mikołajkową. Dla uczniów przygotowano wiele atrakcji, oprócz upominków była to m.in. wizyta żużlowca Fogo Unii Leszno Damiana Balińskiego.

Mikołajki w SOSW otworzyła dyrektor Emilia Nowak. Potem wspólnie z wicestarostą leszczyńskim Robertem Kasperczakiem, burmistrzem Miasta i Gminy Rydzyna Kornelem Malcherkiem oraz rydzyńskim proboszczem ks. Wojciechem Pieprzycą rozpaliła ognisko, na którym upieczono potem kiełbaski.

Dla uczniów przygotowano wiele atrakcji, był dmuchany zamek, upominki – niespodzianki (m.in.  pluszowe misie, smycze, balony, słodycze). Oprawę muzyczną zapewnił DJ Adamess, a gościem uczniów był żużlowiec Fogo Unii Leszno Damian Baliński, który przybył w towarzystwie maskotki Unii Leszno.

Organizatorami imprezy była grupa ludzi, którzy patrzą zawsze inaczej niż inni, w składzie: pan Ryszard z Gostynia, pan Pawełek, pan Adaś Adamess, pan Grzesiek z Śmiłowa, pani Ewelina Skrzat, pani Aneta, pan Walduś pod skrzydłami burmistrza Kornela Malcherka.

{gallery}2017/artykuly/Rydzyna_SOSW_mikolajki_2017,width=250,height=250,resize_images=1,width_image=800,height_image=600{/gallery}