W Środowiskowej Hali Sportowej w Rydzynie odbyły się Międzypowiatowe Mikołajkowe Zawody w akrobatyce sportowej. Impreza była współfinansowana z budżetu powiatu leszczyńskiego.

W zawodach wzięło udział ponad 280 uczestników m.in. z Leszna, Dąbcza, Święciechowy, Osiecznej, Góry, Bukówca Górnego, Gostynia, Rawicza, Inowrocławia. Rywalizacja przebiegała w czterech kategoriach: Pierwszy Krok, Młodzik, Premium i Klasie III. Najlepsi akrobaci otrzymali medale, dyplomy i świąteczne maskotki – renifery.

Gościem młodych sportowców i organizatorów - Stowarzyszenia Sportowego CRC - był przewodniczący Rady Powiatu Leszczyńskiego Jan Szkudlarczyk.

Otwarcie imprezy uświetnił występ grupy akrobatyczno - cyrkowej działającej przy Miejskim Ośrodku Kultury w Lesznie.

Fot. CRC elka.pl

{gallery}2017/artykuly/Rydzyna_Akrobatyka13.12,width=250,height=250,resize_images=1,width_image=800,height_image=600{/gallery}