Przy wigilijnym stole spotkały się członkinie Leszczyńskiego Stowarzyszenia Rehabilitacyjnego Amazonki. Wśród zaproszonych gości był m.in. wicestarosta leszczyński Robert Kasperczak.

Przy takiej okazji nie zabrakło tradycyjnego podzielenia się opłatkiem, złożenia życzeń, wspólnego kolędowania. Miłym akcentem spotkania były piernikowe prezenty, jakie zrobiła wszystkim członkini stowarzyszenia Mieczysława Reputała.

Spotkanie było również okazją do podsumowania działalności stowarzyszenia w mijającym 2017 roku. Kolację wigilijną dla Amazonek przygotowała Restauracja Snack Bar CKiRA.

Fot. amazonki.leszno.pl

{gallery}2017/artykuly/Amazonki_Wigilia,width=250,height=250,resize_images=1,width_image=800,height_image=600{/gallery}