Wychowankowie z SOSW z Rydzyny uczestniczyli w Gwiazdce zorganizowanej dla nich przez uczniów i nauczycieli I Liceum Ogólnokształcącego im. Rodu Leszczyńskich w Lesznie.

Spotkanie przebiegało w miłym nastroju oraz świątecznej atmosferze. Z wielkim zainteresowaniem uczniowie obejrzeli występy wokalne, inscenizację bajki ,,Księżniczka na ziarnku grochu” oraz pokaz tańca towarzyskiego w wykonaniu licealistów.

Do dzieci przybył Święty Mikołaj z torbami pełnymi słodyczy i prezentów. Wychowankowie SOSW z ochotą uczestniczyli w konkursach i zabawach zorganizowanych przez animatorki.

{gallery}2017/artykuly/Rydzyna_1SOSW_ILO_Mikolaj,width=250,height=250,resize_images=1,width_image=800,height_image=600{/gallery}