Przedszkolaki oraz najmłodsi uczniowie z rydzyńskiego Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego mieli okazję zobaczyć świąteczne przedstawienie „Królewna Śmieszka i Rudolf” w wykonaniu Teatrzyku Pompon z Leszna.

Aktorzy świetnie zagrali swoje role: tytułową Śmieszkę i czarnonosego Rudolfa oraz ponurą Macochę i zabawnego Kruka. Dzieci dowiedziały się, że święta to nie tylko bombki i prezenty, ale obecność bliskich. Po spektaklu widzowie mogli przebrać się za bohaterów przedstawienia.

{gallery}2017/artykuly/Rydzyna_SOSW_Teatrzyk,width=250,height=250,resize_images=1,width_image=800,height_image=600{/gallery}