Jak co roku w w szkole w Pawłowicach odbyło się spotkanie świąteczne dla osób niepełnosprawnych. Wśród gości obecni byli m.in.: przewodniczący Rady Powiatu Leszczyńskiego Jan Szkudlarczyk i starosta Jarosław Wawrzyniak.

Osoby niepełnosprawne z gminy Krzemieniewo przybyły na spotkanie wraz ze swoimi opiekunami. Głównym organizatorem tego wydarzenia była Józefa Adamska – emerytowana nauczycielka szkoły w Pawłowicach. Najpierw wszyscy obejrzeli występy w wykonaniu uczniów. Potem odbyła na wieczerza, podzielono się opłatkiem, złożono życzenia. Był czas na rozmowy i kolędowanie. Każdy otrzymał świąteczny upominek.

Fot. leszno24.pl

{gallery}2017/artykuly/Pawlowice_Wigilia_dla_niepelnosprawnych,width=250,height=250,resize_images=1,width_image=800,height_image=600{/gallery}