Urząd Marszałkowski Województwa Wielkopolskiego w Poznaniu - DEPARTAMENT ŚRODOWISKA - organizuje w dniu 7 marca 2016 r. o godz. 9:00 warsztaty w dwóch blokach tematycznych.

dowiedz się więcej

Chętni do wzięcia udziału w warsztatach proszeni są o przesłanie zgłoszenia w terminie do dnia
22 lutego 2016 r. na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.; Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Udział w warsztatach jest BEZPŁATNY