Starostwo Powiatowe w Lesznie ogłosiło konkurs fotograficzny pn. „Najpiękniejsze zakątki Powiatu Leszczyńskiego”. Konkurs ma na celu promocję powiatu leszczyńskiego i pokazanie jego piękna. Tematyką konkursu jest powiat leszczyński jego dziedzictwo przyrodnicze i historyczne. Konkurs skierowany jest do wszystkich pasjonatów fotografii, do tych którzy zechcą podzielić się swoimi wrażeniami z innymi.

Powiat leszczyński ma piękny krajobraz, malownicze wzgórza, pagórki, równiny i malownicze jeziora. Zabytki architektury, spichlerze, wiatraki, wozownie, kuźnie są naszą dumą lokalną. Dlatego warto pokazywać piękno naszego regionu.

Prace konkursowe wraz z formularzem zgłoszeniowym należy nadsyłać do 31 sierpnia 2018 r. na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. z dopiskiem „Najpiękniejsze zakątki Powiatu Leszczyńskiego - konkurs fotograficzny”

Szczegółowe informacje w załącznikach:
Regulamin konkursu fotograficznego
Formularz zgłoszeniowy

{gallery}2018/artykuly/Konkurs_fotograficzny_powiat,width=250,height=250,resize_images=1,width_image=800,height_image=600{/gallery}