Brygada remontowa Zarządu Dróg Powiatowych w Lesznie kończy poszerzanie drogi od granic Leszna do Gronówka w gminie Lipno.

Pracownicy ZDP na odcinku ok. 2,1 km wzmocnili obie krawędzie jezdni drogi z Leszna do Gronówka. Dzięki temu droga powiatowa została poszerzona średnio o metr. Na wyremontowanych odcinkach trwają końcowe prace przy układaniu drugiej warstwy asfaltu.

Remont sfinansują powiat leszczyński i gmina Lipno.

Po zakończeniu prac na drodze Leszno – Gronówko brygada ZDP rozpocznie poszerzanie drogi Garzyn – Drobnin w gminie Krzemieniewo.

{gallery}2018/artykuly/droga_Gronowko_2018_1,width=250,height=250,resize_images=1,width_image=800,height_image=600{/gallery}