W dniach 27 listopada – 12 grudnia br. przejazd kolejowy w Krzycku Wielkim w gminie Włoszakowice będzie zamknięty. W tym czasie wykonany zostanie remont torów.

W gminie Włoszakowice od ub.r. trwa pierwszy etap rozbudowy i modernizacji infrastruktury wodociągowo – kanalizacyjnej Aglomeracji Włoszakowice. W jego ramach trwają prace w Dłużynie, Sądzi i Krzycku Wielkim. W związku z koniecznością wykonywania robót kanalizacyjnych w pasie drogi powiatowej w Krzycku Wielkim w dniach 5 – 24 listopada br. zamknięta została ul. Krzyckiego, od skrzyżowania z ulicami Górnego i Mórkowską (dojazd do spółki Werner Kenkel) do skrzyżowania z ul. Kaczmarka.

Dodatkowo w dniach 27 listopada – 12 grudnia br. zamknięty zostanie przejazd kolejowy w Krzycku Wielkim. W tym czasie spółka Infrakol z Jawora wykona remont torów na przejeździe kolejowym oraz w gminie Włoszakowice będzie zamknięty. W tym czasie wykonany zostanie remont torów na odcinku ok. 200 metrów, w tym na przejeździe kolejowym.

Zalecany objazd wyznaczono przez Gołanice, Jezierzyce Kościelne, Krzyżowiec, Włoszakowice, Bukówiec Górny.