Zawodnicy UKS Roszada Lipno zdobyli pięć medali na Drużynowych Mistrzostwach Polski w warcabach 100-polowych w Dąbkach koło Koszalina.

W dniach 6-9.06.2019r. w Dąbkach k/ Koszalina rozegrane zostały XXVI Drużynowe Mistrzostwa Polski w warcabach 100-polowych.

Na mistrzostwach UKS Roszadę Lipno reprezentowało 9 drużyn. Zawodnicy zdobyli łącznie pięć medali - cztery srebrne i jeden brązowy.

Medale srebrne wywalczyli: drużyna juniorek do lat 8 w składzie: Gabrysia Rumińska i Oliwia Różycka, drużyna juniorów do lat 10 w składzie: Antoni Rumiński, Zofia Wideł i Jakub Ilasz, drużyna juniorek do lat 16 w składzie: Zuzanna Ruta i Aleksandra Walkowska oraz drużyna juniorek do lat 19 w składzie: Martyna Lipka i Marta Ruta. Natomiast medal brązowy zdobyła drużyna juniorów do lat 16 w składzie: Amadeusz Zyber- Moszak, Tymoteusz Myszuk, Mateusz Matysiak.