Prowadzony przez powiat leszczyński Środowiskowy Dom Samopomocy w Kąkolewie szuka podopiecznych.

W Środowiskowym Domu Samopomocy w Kąkolewie z przyczyn losowych, nieoczekiwanie zwolniło się miejsce. Kierownictwo placówki zaprasza do kontaktu osoby z niepełnosprawnością lub trudnościami zdrowia psychicznego oraz ich opiekunów i rodziny, które chciałyby rozpocząć nowy etap swojego życia właśnie w Środowiskowym Domu Samopomocy w Kąkolewie. W sposób szczególny oferta kierowana jest do osób, które ukończyły 18 rok życia i są mieszkańcami powiatu leszczyńskiego.

Informacji udziela kierownik ŚDS Kąkolewo Agnieszka Demska – Chudy pod numerami telefonu 65 5342005 i 506 555 857.