Stowarzyszenie Przyjaciół Boszkowa zorganizowało rodzinny festyn „Boszkowo Fest 2016”. Na przekazanej przez starostę leszczyńskiego gminie Włoszakowice plaży Pudełkowo nie zabrakło licznych atrakcji dla mieszkańców i turystów.  

„Boszkowo Fest” Stowarzyszenie Przyjaciół Boszkowa zorganizowało po raz czwarty. Kilkunastogodzinna impreza nad Jeziorem Dominickim to wydarzenie rozrywkowo-kulturalne skierowane – jak podkreślają organizatorzy – dla osób w wieku od juniora po seniora. Łączy edukację, rekreację i rozrywkę.

Impreza rozpoczęła się od zbiórki surowców wtórnych w ramach konkursu Wakacyjny mistrz zbiórki surowców wtórnych. Organizatorzy przygotowali wiele konkursów i quizów dla całych rodzin, a część upominków dla uczestników przekazało starostwo powiatowe. W programie festynu były m.in. pokazy ratownictwa wodnego i regaty żaglówek w klasie 470. W części muzycznej wystąpiła Młodzieżowa Orkiestra Dęta z Włoszakowic i grupa mażoretek, zespoły Banana Drop, Stacja Poezja, Bedrock Blues i Tandeta Blues Band. Imprezę zakończyła kilkugodzinna zabawa taneczna i pokaz ognia.

{gallery}2016/artykuly/Boszkowo_Fest_2016,width=250,height=250,resize_images=1,width_image=800,height_image=600{/gallery}

Logo strony