Współzawodnictwo sportowe dzieci i młodzieży Powiatu Leszczyńskiego

Zespół SP w Drobninie wygrał w Rydzynie finał drużyn powiatu leszczyńskiego w siatkówce dziewczyn, rozegrany w ramach Leszczyńskich Igrzysk Mlodzieży Szkolnej. Medale i puchary wręczali starosta leszczyński Jarosław Wawrzyniak oraz burmistrz Rydzyny Kornel Malcherek. 

Zespół SP w Drobninie wygrał w Drobninie finał dla drużyn powiatu leszczyńskiego w siatkówce, rozegrany w ramach Leszczyńskich Igrzysk Mlodzieży Szkolnej.  

W Rydzynie odbył się finał mistrzostw w futsalu dla mieszkańców powiatu leszczyńskiego, rozegrany w ramach Leszczyńskich Igrzysk Mlodzieży Szkolnej. W finale drużyna SP Kąkolewo pokonała SP Dąbcze 3:0.

Zawodnicy SP Włoszakowice zwyciężyli we Włoszakowicach w finale drużynowych mistrzostw w szachach, rozegranych w ramach Leszczyńskich Igrzysk Młodzieży Szkolnej. 

Drużyna Osieczna II wygrała mistrzostwa powiatu leszczyńskiego w piłce plażowej dziewczyn.

W Pawłowicach zorganizowano Mistrzostwa w drużynowych biegach przełajowych dziewcząt i chłopców z Leszna i powiatu leszczyńskiego.

W sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej w Drobninie w ramach Leszczyńskich Igrzysk Młodzieży Szkolnej odbyły się Mistrzostwa w mini piłce siatkowej dziewcząt. Mistrzyniami powiatu zostały siatkarki z Lipna.

W Gminnym Ośrodku Kultury w Lipnie odbyły się mistrzostwa powiatu leszczyńskiego w warcabach 64 polowych rozgrywane w ramach Leszczyńskich Igrzysk Młodzieży Szkolnej rok szkolny 2018/2019.