W hali sportowej  w Drobninie odbyły się Leszczyńskie Igrzyska Młodzieży Szkolnej w siatkówce chłopców rozgrywane w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej Powiatu Leszczyńskiego.

W rozgrywkach grupowych wzięło udział sześć reprezentacji gimnazjów: z Pawłowic, Wijewa, Brenna, Święciechowy, Lipna i Drobnina. Do finału awansowały zespoły szkół z Lipna, Drobnina, Pawłowic i Brenna. Finał odbędzie się pod koniec lutego.

{gallery}2018/artykuly/Drobnin_siatkarze,width=250,height=250,resize_images=1,width_image=600,height_image=800{/gallery}