W hali „Trzynastka” przy SP 13 w Lesznie odbyły się Mistrzostwa Leszna i Powiatu Leszczyńskiego w piłce ręcznej.

Zawody rozgrywane w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej przeprowadzono w kategorii szkół podstawowych wśród roczników 2005 i młodszych. Najlepsi w powiecie okazali się zawodnicy z Zespołu Szkół we Włoszakowicach, a w mieście uczniowie Szkoły Podstawowej nr 13.

Zawody zorganizował Międzyszkolny Ośrodek Sportowy, a realizacja zadania została sfinansowana ze środków finansowych Miasta Leszna i powiatu leszczyńskiego.

Fot. MOS Leszno

{gallery}2018/artykuly/Wloszakowice_Pilka_reczna,width=250,height=250,resize_images=1,width_image=800,height_image=600{/gallery}