W hali widowiskowo-sportowej w Rydzynie odbyły się z Leszczyńskie Igrzyska Młodzieży Szkolnej w halowej piłce nożnej rozgrywane w ramach Igrzysk Młodzieży uczniów szkół z powiatu leszczyńskiego. Puchary i medale wręczyli zwyciezcom starosta leszczyński Jarosław Wawrzyniak i wicestarosta leszczyński Robert Kasperczak.

Zwyciężyła drużyna z Kąkolewa przed zespołem z Pawłowic. Trzecie miejsce zdobyli piłkarze z Krzycka Wielkiego.

W zawodach uczestniczyło dziewięć zespołów podzielonych na dwie grupy eliminacyjne.

Fot. MOS Leszno

{gallery}2018/artykuly/Pilka_nozna_hala,width=250,height=250,resize_images=1,width_image=800,height_image=600{/gallery}