Mistrzami powiatu w tenisie stołowym zostali uczniowie z Nowego Belęcina i Dąbcza. Rozgrywki dzieci i młodzieży odbyły się w sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej w Nowym Belęcinie. To kolejne zawody rozgrywane w ramach Leszczyńskich Igrzysk Młodzieży Szkolnej.

Złote medale i tytuły Mistrzów Powiatu Leszczyńskiego zdobyli uczniowie ze Szkoły Podstawowej w Nowym Belęcinie roczniki 2003-2005 oraz chłopcy ze Szkoły Podstawowej w Dąbczu rocznik 2006 i młodsze.

Wyniki zawodów:

Chłopcy roczniki 2003-2005.

1. SP Nowy Belęcin,

2. SP Święciechowa,

3. SP Dąbcze.

Awans do zawodów rejonowych uzyskały SP Nowy Belęcin i SP Święciechowa.

Chłopcy rocznik 2006 i młodsze.

1. SP Dąbcze,

2. SP Nowy Belęcin,

3. SP Święciechowa.

Awans do zawodów rejonowych uzyskały SP Dąbcze i SP Nowy Belęcin.

Do rozgrywek dziewcząt roczniki 2003-2005 zgłosiły się tylko SP Kąkolewo i SP Nowy Belęcin - obie reprezentacje uzyskały automatyczny awans do zawodów rejonowych, a do rozgrywek dziewcząt rocznik 2006 i młodsze zgłosiły się tylko SP Dąbcze i SP Nowy Belęcin i uzyskały awans do zawodów rejonowych.

Fot. MOS Leszno

{gallery}2018/artykuly/Tenis_stolowy_Nowy_Belecin,width=250,height=250,resize_images=1,width_image=800,height_image=600{/gallery}