W sali gimnastycznej Zespołu Szkół w Drobninie cztery drużyny ze szkół podstawowych powiatu leszczyńskiego rozgrywały między sobą mecze siatkówki. Mistrzami powiatu w siatkówce chłopców zostali uczniowie z Pawłowic. Pokonali oni drużyny z Kaczkowa i Święciechowy.

Gimnazjadę rozegrano między drużynami z Kaczkowa, Święciechowy, Drobnina i Pawłowic w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej  Miasta Leszna i Powiatu Leszczyńskiego – rok szkolny 2018/2019. Zwycięska drużyna  Pawłowic będzie reprezentować Powiat Leszczyński w turnieju na szczeblu rejonowym.

Fot. MOS Leszno

{gallery}1.2019/Siatkowka_Drobnin,width=250,height=250,resize_images=1,width_image=800,height_image=600{/gallery}