W Gminnym Ośrodku Kultury w Lipnie odbyły się mistrzostwa powiatu leszczyńskiego w warcabach 64 polowych rozgrywane w ramach Leszczyńskich Igrzysk Młodzieży Szkolnej rok szkolny 2018/2019.

Wśród dziewczyn pierwsze miejsce zajęła  Martyna Bortlisz z SP w Kąkolewie, drugie miejsce - Wiktoria Gawron z SP w Kąkolewie, trzecie miejsce - Gabriela Rumińska z SP w Górce Duchownej a wśród chłopców kolejno pierwsze miejsce zajął Mateusz Wysokiński z SP w Lipnie, drugie - Antoni Rumiński z SP w Górce Duchownej i trzecie - Natan Błachowiak z SP w Osiecznej.

Wyniki

{gallery}1.2019/Warcaby_Lipno,width=250,height=250,resize_images=1,width_image=600,height_image=800{/gallery}