Drużyna Osieczna II wygrała mistrzostwa powiatu leszczyńskiego w piłce plażowej dziewczyn.

W ramach Leszczyńskich Igrzysk Mlodzieży Szkolnej na boisku III Liceum Ogólnokształcącego w Lesznie rozegrano mistrzostwa powiatu leszczyńskiego w piłce plażowej. W gronie 12 drużyn najlepsze okazały się dziewczyny z zespołu Osieczna II, przed Zespołem Nowy Belęcin I i Wijewo I.

Dyplomy i puchary dla uczestników mistrzostw powiatu wręczała Izabela Nowak, zastępca naczelnika Wydziału Organizacyjnego, Oświaty i Społecznego Starostwa Powiatowego w Lesznie.