Leszczyńskie Igrzyska Młodzieży Szkolnej w biegach sztafetowych

Dziewczyny ze Szkoły Podstawowej w Święciechowie oraz chłopcy ze Szkoły Podstawowej w Kąkolewie wygrali Leszczyńskie Igrzyska Młodzieży Szkolnej w biegach sztafetowych dla powiatu leszczyńskiego.

Sztafetowe biegi przełajowe rozegrano w parku Jonstona w Lesznie. W kategorii dzieci powiat leszczyński reprezentowało osiem drużyn kobiecych i dziewięć męskich. W pierwszej kategorii wygrały dziewczyny z SP Święciechowa, w drugiej chłopcy z SP Kąkolewo. Natomiast w kategorii młodzieży szkolnej rywalizowało pięć drużyn damskich i dziewięć męskich. Najlepszymi okazały się dziewczyny z SP Drobnin i chłopcy z SP Kąkolewo.

Wyniki dzieci

Wyniki młodzież szkolna