Drużyna Szkoły Podstawowej w  Dąbczu

Dziewczyny ze Szkoły Podstawowej w Dąbczu wygrały Leszczyńskie Igrzyska Młodzieży Szkolnej w badmintonie.

Drużynowe Mistrzostwa w badmintonie w ramach Leszczyńskich Igrzysk Młodzieży Szkolnej odbyły się w Zespole Szkół Technicznych – Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Lesznie. Rywalizowały ze sobą drużyny szkolne z Leszna i powiatu leszczyńskiego. W kategorii dziewczyn pierwsze miejsce zajęła drużyna Szkoły Podstawowej w Dąbczu, przed SP nr 12 z Leszna i SP nr 9 z Leszna. Natomiast wśród chłopców zwyciężyła drużyna SP nr 7 z Leszna przed SP nr 9 z Leszna i SP w Wijewie.

Leszczyńskie Igrzyska Młodzieży Szkolnej są dofinansowywane z budżetu powiatu leszczyńskiego.

Galeria zdjęć

Rywalizację wśród młodzieży szkolnej w kategorii dziewczyn wygrała drużyna SP nr 9 z Leszna, przed SP z Brenna i SP nr 7 z Leszna. Zwycięzcą wśród chłopców była SP nr 9 z Leszna, przez SP w Dąbczu i SP w Brennie.

Galeria zdjęć