Godło Polski  Herb województwa Wielkopolskiego POL powiat leszczyński COA    800px POL gmina Krzemieniewo Herb Lipna - link 1200px POL Osieczna COA Rydzyna Święciechowa Wijewo Włoszakowice

Top - obrazek ze zdjęciami

Leszczyńskie Igrzyska Młodzieży Szkolnej w futsalu w Rydzynie

Drużyna chłopców ze Szkoły Podstawowej w Kąkolewie zajęła pierwsze miejsca w powiecie leszczyńskim w ramach Leszczyńskich Igrzysk Młodzieży Szkolnej w futsalu.

W sali sportowej w Rydzynie rywalizowało sześć drużyn z powiatu leszczyńskiego. Pierwsze miejsce zajął zespół SP Kąkolewo, który w finale pokonał SP Dąbcze 3:1 Trzecie miejsce zajęła SP Osieczna zwyciężając SP Rydzyna 1:0.

W turnieju uczestniczył starosta leszczyński Jarosław Wawrzyniak, który razem z burmistrzem Rydzyny Kornelem Malcherkiem wręczał piłkarzom puchary i medale.