Igrzyska dzieci i młodzieży szkolnej w warcabach w Lipnie

Drużyna Zespołu Szkół w Kąkolewie wśród dzieci i zespół Szkoły Podstawowej w Goniembicach wśród młodzieży zajęły pierwsze miejsca w powiecie leszczyńskim w ramach Leszczyńskich Igrzysk Dzieci i Młodzieży Szkolnej w warcabach.

W Gminnym Ośrodku Kultury w Lipnie rywalizowało 109 zawodników z ośmiu szkół Leszna i powiatu leszczyńskiego. W klasyfikacji drużynowej w powiecie leszczyńskim najlepsze okazały się drużyny: ZS Kąkolewo (dzieci) i SP Goniembice (młodzież). Najlepsi zawodnicy w klasyfikacji dzieci oraz młodzieży awansowali do finału Wojewódzkim Igrzysk Młodzieży Szkolnej w warcabach.