Igrzyska dzieci w koszykówce w Lesznie

Drużyna chłopców ze Szkoły Podstawowej w Rydzynie wygrała Igrzyska dzieci w koszykówce rozgrywane w ramach współzawodnictwa sportowego dzieci i młodzieży szkolnej miasta Leszna i powiatu leszczyńskiego.

Miejski Ośrodek Sportu w Lesznie zorganizował wspólny turniej dla miasta Leszna i powiatu leszczyńskiego. W hali Trapez w Lesznie wystąpiły trzy drużyny: SP 7 Leszno, SP 13 Leszno i SP Rydzyna. Koszykarze z Rydzyny wysoko wygrali oba mecze i zajęli pierwsze miejsce w rozgrywkach.

Medale i puchar młodym koszykarzom wręczyli starosta leszczyński Jarosław Wawrzyniak oraz wicestarosta Maciej Wiśniewski.