Mistrz powiatu leszczyńskiego w piłce nożnej - drużyna SP w Kąkolewie

Drużyna chłopców ze Szkoły Podstawowej z Kąkolewa została mistrzem powiatu leszczyńskiego w piłce nożnej w ramach Leszczyńskich Igrzysk Młodzieży Szkolnej.

W rozegranym w Święciechowie turnieju uczestniczyło dziewięć zespołów, które zostały podzielone na dwie grupy. Potem rozegrano półfinały, w których Szkoła Podstawowa z Dąbcza wygrała 3:0 z SP Pawłowice, a SP Kąkolewo pokonała 2:0 SP Osieczna. W finale SP Kąkolewo wygrało 1:0 z SP Dąbcze, a SP Osieczna po remisie 0:0 w karnych zwyciężyła SP Pawłowice 2:1.