Najlepsze drużyny czwórboju lekkoatletycznego w powiecie leszczyńskim w kategorii dziewczyn

Drużyna dziewczyn  ze Szkoły Podstawowej w Drobninie oraz drużyna chłopców z Szkoły Podstawowej w Pawłowicach zwyciężyły w czwórboju lekkoatletycznym rozgrywanym w ramach Leszczyńskich Igrzysk Młodzieży Szkolnej.

W rozegranym w Lesznie turnieju czwórboju lekkoatletycznego (bieg na 60 m, rzut piłeczką palantową, skok w dal oraz bieg oraz na 600 m dziewczyn i 1000 m chłopców,) uczestniczyło sześć drużyn z powiatu leszczyńskiego. Wśród dziewczyn pierwsze miejsce zajęły ex aequo Zofia Włodarczyk (SP Pawłowice) i Klaudia Kubasik (SP Drobnin), a trzecie – Maja Masztalerz (SP Święciechowa). W klasyfikacji zespołowej zwyciężyła SP Drobnin, przed SP Dąbcze i SP Pawłowice.

Natomiast wśród chłopców zwyciężył Bartosz Elsner (SP Pawłowice), przed Bartoszem Rozwalką (SP Drobnin) i Marcinem Dajewskim (SP Drobnin). W klasyfikacji drużynowej wygrała SP Pawłowice, drugie miejsce zajęła SP Drobnin, a trzecie – SP Rydzyna.