Najlepsze drużyny turnieju futsalowego w Rydzynie

Drużyna chłopców ze Szkoły Podstawowej w Drobninie wygrała Leszczyńskie Igrzyska Młodzieży Szkolnej w powiecie leszczyńskim w futsalu.

W ramach corocznej rywalizacji Leszczyńskich Igrzysk Młodzieży Szkolnej dla Leszna i powiatu leszczyńskiego Miejski Ośrodek Sportu w Lesznie zorganizował w hali sportowej w Rydzynie turniej futsalu chłopców.

Najlepszą drużyną wśród ośmiu startujących w turnieju została SP Drobnin, która w finale w rzutach karnych pokonała  2;1 SP Święciechowa (w regulaminowym czasie był remis 1:1). W meczu o trzecie miejsce SP Rydzyna pokonała SP Kąkolewo 2:0.

Wyniki - młodzież

Facebook Powiat 1