Reprezentanci Szkoły Podstawowej w Dąbczu zwyciężyli w Wielkopolskich Igrzyskach młodzieży Szkolnej w badmintonie. Drużyną w składzie Oskar Juskowiak i Kacper Kistowski opiekuje się Marcin Kliber)
XVII WIELKOPOLSKIE IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ
ROK SZKOLNY 2016/2017
PATRONAT HONOROWY:
MARSZAŁEK WOJEWÓDZTWA WIELKOPOLSKIEGO WIELKOPOLSKI KURATOR OŚWIATY
MAREK WOŹNIAK ELŻBIETA WALKOWIAK
KOMUNIKAT KOŃCOWY XVI IMS DRUŻYNOWE MISTRZOSTWA REJONU LESZCZYŃSKIEGO SZKÓŁ PODSTAWOWYCH W BADMINTONIE
WOLSZTYN 18.11.2016
Termin: 18.11.2016r.
Miejsce: Gimnazjum nr 1 w Wolsztynie
Sędzia główny: Zbigniew Kłosiński
Kierownik zawodów: Wiktor Nowak
I. STARTUJĄCE SZKOŁY i SKŁADY
- w kategorii dziewcząt:
1) SP 5 GOSTYŃ (Wiktoria Adamczak, Maja Jazdończyk, Agata Lenarczyk, Magdalena Sadowska, op. Edyta Radomska)
2) ZS-P ŚWIĘTNO (Ewelina Dominiczak, Monika Foterek, Julia Piotrowska, op. Sebastian Ceglarek)
3) SP 9 LESZNO (Wiktoria Grobelna, Wiktoria Kędzia, Oliwia Wojciechowska, op. Dariusz Rączka)
4) SP 3 WOLSZTYN (Magdalena Radna, Julia Rysman, Marcelina Szafran op. Marcin Pietruszka)
5) SP DĄBCZE (Magdalena Borowczyk, Hanna Maćkowiak op. Marcin Kliber)
6) SP 4 LESZNO (Zuzanna Bosy, Jagoda Bzdęga, Zuzanna Talarska op. Marzena Cichowlaz)
7) SP KUNOWO (Martyna Kruk, Kinga Michalak, Antonina Wdziekońska, op. Kamila Pilarska)
- w kategorii chłopców:
1) SP DĄBCZE (Oskar Juskowiak, Kacper Kistowski, op. Marcin Kliber)
2) SP 9 LESZNO (Krzysztof Jankowski, Mateusz Michalski, Ernest Świetlik, op. Dariusz Rączka)
3) SP 7 LESZNO (Karol Krysiewicz, Tymoteusz Myszuk, Jędrzej Zapłacki, op. Hanna Kowalewska - Kamińska)
4) SP 3 WOLSZTYN (Jakub Pietruszka, Jakub Kuźniak, Marcin Weiss , op. Marcin Pietruszka)
5) SP KUNOWO (Wiktor Jakubowski, Nikodem Kędzia, Jakub Nowak, op. Kamila Pilarska)
6) ZS-P ŚWIĘTNO (Piotrowski Cezary, Maksymilian Surdyk, Kamil Wyrwa, op. Sebastian Ceglarek)
ZADANIE REALIZOWANE ZE ŚRODKÓW:
MINISTERSTWA SPORTU I TURYSTYKI SAMORZĄDU WOJEWÓDZTWA WIELKOPOLSKIEGO
XVIII WIELKOPOLSKIE IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ
ROK SZKOLNY 2016/2017
PATRONAT HONOROWY:
MARSZAŁEK WOJEWÓDZTWA WIELKOPOLSKIEGO WIELKOPOLSKI KURATOR OŚWIATY
MAREK WOŹNIAK ELŻBIETA WALKOWIAK
KOMUNIKAT KOŃCOWY
DRUŻYNOWE MISTRZOSTWA REJONU LESZCZYŃSKIEGO SZKÓŁ GIMNAZJALNYCH W BADMINTONIE
WOLSZTYN 17.11.2016
Termin: 17.11.2016r.
Miejsce: Gimnazjum nr 1 w Wolsztynie
Sędzia główny: Zbigniew Kłosiński
Kierownik zawodów: Wiktor Nowak
I.STARTUJĄCE SZKOŁY i SKŁADY
- w kategorii dziewcząt:
1) GIM 1 GOSTYŃ (Agata Olejniczak, Wiktoria Gabryelska, Weronika Stańczak, op. Agnieszka Zaremba- Gaszek)
2) ZSPiG STARA KROBIA (Weronika Berus, Adrianna Borowczyk,, op. Bogdan Paluszkiewicz)
3) GIM 1 WOLSZTYN (Maja Broniszewska, Agnieszka Chojnacka, op. Dagmara Bobińska)
4) GIM 2 WOLSZTYN (Maria Kranz, Weronika Paszak, Tatiana Rejent op. Mateusz Czarnecki)
5) GIM 9 LESZNO (Klaudia Adamczyk, Magdalena Dankowska, Nadia Kaczmarek op. Jarosław Borowski)
6) GIM RYDZYNA (Alicja Jędrzejewska, Zuzanna Pacholska, Katarzyna Skorubska op. Natalia Kosicka)
- w kategorii chłopców:
1) GIM 1 GOSTYŃ (Aleksandre Zaremba, Tomasz Jaworski, Szymon Matuszewski op. Agnieszka Zaremba- Gaszek)
2) ZSPiG STARA KROBIA (Filip Borowczyk, Miron Nowak, op. Bogdan Paluszkiewicz)
3) GIM 2 WOLSZTYN (Kacper Ratajczak, Przemysław May, Norbert Jaskuła op. Mateusz Czarnecki)
4) GIM OBRA (Napieralski Michał, Radosław Pabich, Patryk Kwiecień, op. Julita Waligóra)
5) GIM RYDZYNA (Mateusz Lorek, Maciej Stróżyński op. Natalia Kosicka)
ZADANIE REALIZOWANE ZE ŚRODKÓW:
MINISTERSTWA SPORTU I TURYSTYKI SAMORZĄDU WOJEWÓDZTWA WIELKOPOLSKIEGO