Reprezentacja Gimnazjum w Lipnie zwyciężyła w mistrzostwach powiatu leszczyńskiego w siatkówce plażowej chłopców. Turniej rozegrano na boisku III LO w Lesznie.

W gimnazjadzie uczestniczyło dziesięć drużyn, po dwie wystawiły szkoły w Lipnie, Nowym Belęcinie, Święciechowie i Osiecznej, po jednej – Rydzynie i Kąkolewie.

Mistrzem powiatu leszczyńskiego został zespół nr 2 z Gimnazjum w Lipnie, który w finale pokonał drużynę z Kąkolewa. W miejscu o trzecie miejsce zespół nr 2 z Osiecznej wygrał z zespołem nr 1 ze Świeciechowy.

{gallery}2017/artykuly/Leszno_siatkowka_chlopcy_2017,width=250,height=250,resize_images=1,width_image=800,height_image=600{/gallery}