Powiat Leszczyński - Ścieżki możliwości

Powiat Leszczyński - ścieżki możliwości

"W trosce o nasze bezpieczeństwo". Etap powiatowy kończy się dnia 31 marca 2016 r. Dlatego też prace do siedziby Starostwa Powiatowego w Lesznie Pl. Kościuszki 4b, 64-100 Leszno należy dostarczyć do 11 marca 2016 r., aby komisja konkursowa miała czas na dokonanie oceny

Konkurs ma na celu zainteresowanie problemem, co może się stać, gdy nie przestrzegamy podstawowych zasad bezpieczeństwa, a także ukazanie strażaków ratowników w szerokim spektrum działań ratowniczo-gaśniczych. Poprzez sztukę Komenda Główna Państwowej Straży Pożarnej pragnie zwrócić uwagę na ważne zjawiska i sytuacje, które mogą zdarzyć się w codziennym życiu oraz nauczyć prawidłowego postępowania już od najmłodszych lat. Zadaniem konkursu jest promowanie wiedzy o szeroko rozumianym bezpieczeństwie.

Konkurs adresowany jest do uczniów szkół podstawowych i gimnazjalnych oraz uczniów i wychowanków specjalnych ośrodków szkolno-wychowawczych, świetlic terapeutycznych. Uczestnicy nie mogą mieć ukończonych 18 lat. W konkursie uczestniczą także dzieci biorące udział w zajęciach plastycznych w ośrodkach i domach kultury, pracowniach, ogniskach pracy pozaszkolnej itp.

Wszystkie szczegóły dotyczące techniki prac, formatu itp. znajdują się w regulaminie konkursu.
REGULAMIN konkursu
FORMULARZ - dane uczestnika konkursu plastycznego