slid

Nowy konkurs fotograficzny w 2022 r. !

Starostwo Powiatowe w Lesznie ogłosiło konkurs fotograficzny „Powiat Leszczyński nad wodą”. Pierwsza nagroda wynosi 500 zł.

Prace konkursowe wraz z formularzem zgłoszeniowym należy nadsyłać do 10 lipca 2022 r. na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. z dopiskiem „Powiat Leszczyński nad wodą”

Szczegółowe informacje w załącznikach:

Regulamin konkursu fotograficznego

Konkursy organizowane w poprzednich latach:

Konkurs fotograficzny "Z obiektywem na rowerze po szlakach Powiatu Leszczyńskiego" - 2021 r.

Wyniki konkursu:

Pierwsza nagroda ścieżka między Osieczną a Berdychowem Łukasz Skotarek

Pierwsza nagroda - Łukasz Skotarek - „Ścieżka między pagórkami”

Druga nagroda Jesienny pejzaż Natalia Cugier

Druga nagroda - Natalia Cugier - „Pejzaż jesienny”

Trzecia nagroda Rajd letni do Górzna Marek Nowak

Trzecia nagroda - Marek Nowak - „Rajd letni do Górzna"

Prace konkursowe wraz z formularzem zgłoszeniowym należy nadsyłać do 31 października 2021 r. na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. z dopiskiem                 „Z obiektywem na rowerze po szlakach Powiatu  Leszczyńskiego”.

Szczegółowe informacje w załącznikach:

Regulamin konkursu fotograficznego