Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Lesznie ogłosiło konkurs plastyczny dla rodzin zastępczych z powiatu leszczyńskiego „Rodzina zastępcza i ja”. Na autorów najlepszych prac czekają atrakcyjne nagrody rzeczowe.

Organizator konkursu plastycznego „Rodzina zastępcza i ja” czeka na prace zbiorowe autorstwa członków rodzin zastępczych z powiatu leszczyńskiego. Praca może zostać wykonana dowolną techniką (np. rysunek, rękodzieło artystyczne, grafika komputerowa) i powinna podejmować tematykę określoną w tytule i celach konkursu. Każda praca powinna być na odwrocie opisana (dane rodziny zastępczej).

Warunkiem udziału w konkursie jest osobiste dostarczenie lub przesłanie pracy na adres Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Lesznie, pl. Kościuszki 4 b w nieprzekraczalnym terminie (liczy się data wpływu) do dnia 27 marca 2020 r. do godz. 15:00 wraz załączonym do regulaminu formularzem zgłoszeniowym.

Informacje o konkursie są dostępne na stronie http://pcprleszno.pl/

Kontakt w sprawie: Zespół ds. Pieczy Zastępczej Tel. 65 529 68 33 e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.