Przebudowa drogi w Krzycku Wielkim

Przebudowa drogi powiatowej w Krzycku Wielkim zbliża się do końca. W przyszłym tygodniu zaplanowano układanie dwóch warstw asfaltu.

Spółka Nodo z Leszna przebudowuje odcinek o długości ok. 850 mb - od początku Krzycka Wielkiego do ul. Mórkowskiej. Dotychczas wykonano kanalizację deszczową pod chodnikiem. Obecnie trwa układanie ścieków po obu stronach jezdni, wzmocnień krawędzi jezdni oraz zjazdów na posesje z kostki betonowej. O ile pozwolą warunki atmosferyczne to w przyszłym tygodniu układane będą dwie warstwy asfaltu.

Inwestycja kosztować będzie 983.774 zł, koszty robót pokryją powiat leszczyński i gmina Włoszakowice.

Facebook Powiat 2