Przebudowa drogi w Krzemieniewie

Przebudowa drogi powiatowej – ul. Dworcowej w Krzemieniewie – jest prawie zakończona.

Na całym przebudowywanym odcinku ul. Dworcowej o długości 1,9 km ułożone zostały dwie warstwy asfaltu. Przebudowano także część chodnika na ciąg pieszo – rowerowy. W ostatnich dniach wykonywano końcowe prace, w tym malowanie jezdni i ustawianie oznakowania pionowego.

Roboty kosztowały prawie 3,2 mln zł. Na połowę wydatków powiat uzyskał dofinansowanie z Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich, z budżetu powiatu wydanych zostanie ok. 1,1 mln zł, a 600 tys. zł przekaże gmina Krzemieniewo.

Facebook Powiat 2

UE PROW 2014 2020 Krzemieniewo